Јована Јеремиќ откри на која возраст ја изгубила невиноста: Нејзиниот одговор ги изненади сите

Фото: Принтскрин - Инстаграм

Водителката на утринската програма на ТВ Пинк, Јована Јеремиќ, во емисијата „Амиџи шоу“ одговарала на интимни прашања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)


Јована одговорила на незгодно прашање на кое многумина не би се осмелиле да одговорат. Јеремиќ ја прашале кога ја изгубила невиноста, што предизвикало вистински шок во студиото. Гостите не можеле да веруваат во тоа што го слушаат, па неколку пати ја прашале дали е тоа вистина.

 „Кога ја изгуби невиноста?“, ја праша водителот на емисијата Огњен Амиџиќ.

„Ја изгубив невиноста на 23 ипол години. Мора да разберете, јас никогаш не лажам на телевизија, ја изгубив невиноста, не сакам да се срамам како сите други, прашај ме Огњен, слободно постави ми го тоа прашање. Немам за што да се грижам и да се срамам на 23 ипол години. Најмногу го сакав тоа момче, голем поздрав до него беше голем господин и крал, поздрав до него“, рече Јована.

Видео на денот