Јована Јеремиќ откри на која возраст ја изгубила невиноста: Нејзиниот одговор ги изненади сите

Водителката на утринската програма на ТВ Пинк, Јована Јеремиќ, во емисијата „Амиџи шоу“ одговарала на интимни прашања.   View this post on Instagram   A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana) Јована одговорила на незгодно прашање на кое многумина не би се осмелиле да одговорат. Јеремиќ ја прашале кога ја изгубила невиноста, што предизвикало вистински …

Јована Јеремиќ откри на која возраст ја изгубила невиноста: Нејзиниот одговор ги изненади сите Read More »