Јелена Карлеуша провокативно во новиот „џунгла стил“ (ФОТО)

Една од најголемите регионални ѕвезди, Јелена Карлеуша, постојано диктира модни трендови за кои е потребна голема храброст. Јелена на Инстаграм моментално ја следат повеќе од 2.2 милиони обожаватели кои често знае да ги изненади со атрактивни и провокативни фотографии. На последните фотографии таа во прв план ги истакна бујните гради и долгите нозе. Јелена направи нови фотографии со кои го промовираше „џунгла стилот“.

Таа е навистина ѕвезда која постојано ги поместува границите, па да се присетиме што таа прави кога ѝ е досадно.

„Само да објаснам, ова го правам зашто ми беше досадно. Ништо друго“, напиша таа под видеото кое го објави.

Погледнете го тоа ТУКА.

Прочитајте и...  Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Прочитај повеќе

Сара Мејс си ја избричи главата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Славниот Трини Лопез почина од коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Заблажете си го попладнето со брзи чоколадни колачиња

Слободен печат

Двејн Џонсон повторно најплатен глумец

Слободен печат

Уништете ги бактериите во организмот со редовно јадење на аронија

Слободен печат

Киану Ривс е бесмртен! Глумецот во центарот на смешна теорија на заговор

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Слатко исчекување во најголема тајност: Ед Ширан и неговата сопруга ќе станат родители

Слободен печат

На кампување во Македонија, разговор со Бојан Трајкоски, искусен кампер: Кампувањето е нова култура за новите генерации

Јасмина Кантарџиева Димков

Отстранете ја анксиозноста за помалку од една минута

Слободен печат

Конечно е откриено зошто не успеал првиот брак на Меган Маркл: Тревор бил доминантен во врската (ФОТО)

Слободен печат

11 докажани симптоми на ковид-19 што не смеат да се игнорираат

Слободен печат

Хороскоп за 12 август: Не откажувајте се од соништата!

Слободен печат