Им цветаат рози! Водителката Елена Стефановска ужива на Малта со Бојан! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Им цветаат рози! Водителката Елена Стефановска ужива на Малта со Бојан! (ФОТО)

Заљубениот пар постојано објавува фотографии од нивното заедничко патување, а дека Елена навистина ужива во новата љубов, се гледа и по нејзината насмевка на лицето.

Познатата водителка на емисијата „Живот со стил“, Елена Стефановска и нејзиното момче, скопскиот бизнисмен Бојан Најдовски веќе неколку дена уживаат на островот Малта.

Заљубениот пар постојано објавува фотографии од нивното заедничко патување, а дека Елена навистина ужива во новата љубов, се гледа и по нејзината насмевка на лицето.

За врската на Елена и Бојан доста долго се шпекулираше низ чаршијата, за до пред неколку недели водителката и сама да ја потврди информацијата дека е во врска.

Инаку Елена е постара од Бојан десетина години, но секако тоа е најмалку важно, бидејќи како велат – годините се само бројка.

Фото: Инстаграм

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close