Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер

По сите драми и гласини кои се појавија по нивното разделување таа во јавноста се појави со рачна торбичка на која пишуваше „Идиот“.

Најатрактивната руска манекенка Ирина Шајк на својата поранешна љубов Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа му упати остра порака.

По сите драми и гласини кои се појавија по нивното разделување таа во јавноста се појави со рачна торбичка на која пишуваше „Идиот“.

Станува збор за рачната торба на „Olympia Le Tan“ (цена 583 евра) која го носи насловот на еден од романите на Достоевски, „The Idiot“.

Ова сите го протолкуваа како јасна порака, а Ирина од рацете го извадила и дијамантскиот прстен.

Исто така оваа убавица повеќе не живее во Лос Анџелес, а по напуштањето на заедничкиот дом се пресели во Њујорк.

профимедиа

Овој пар, најверојатно во моментот се бори за старателството на нивната ќерка Леа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close