Tag : романот

Еспресо Шоу биз

Хаос на социјалните мрежи – Ирина Шајк го „поздрави“ Бредли Купер

Најатрактивната руска манекенка Ирина Шајк на својата поранешна љубов Бредли Купер со кого ја има ќеркичката Леа му упати остра порака. По сите драми и...