ФОТО | „Забавувајте се, заљубете се, не жалете за ништо“: Ноне ужива во Шпанија

Фото: Принтскрин / Instagram

Велешанката Ноне Неделковска која македонската јавност ја запозна преку натпреварот за музички таленти „Идол“ веќе долги години не се занимава со музика бидејќи ужива во работата на брод и бројните патувања низ светот.

Неделковска неодамна го прослави својот 35-ти роденден далеку од своето семејство, а во моментов ужива во Малага, Шпанија.


Поранешната пејачка ужива во новиот начин на живот, далеку од својот роден крај, но еден е животот…

Целиот текст и фотографиите проследете ги ТУКА.
Извор: Еспресо.мк

 

Видео на денот