• Ноне Неделковска

ФОТО | Ноне Неделковска си „гази“ во Куба: Во олдтајмер низ Хавана, ужива без мана

За некои луѓе, летото е постојано годишно време. Така е и за нашата поп пејачка која одамна замина да работи на брод, но нејзините патувања се секогаш раскошни, полни со егзотични дестинации. Ноне Неделковска ги почести своите следбеници и фанови на инстаграм со уште една серија фотографии, овојпат од прекрасната Хавана, Куба. На фотографиите, Ноне …

ФОТО | Ноне Неделковска си „гази“ во Куба: Во олдтајмер низ Хавана, ужива без мана Read More »