ФОТО | Неодолива: Хејли Бибер позираше за Викторија Сикрет во својот дом

Фото: Инстаграм

Манекенката Хејли Бибер на својот инстаграм – прифил сподели фотрографии од снимање за престижниот бренд „Викторија Сикрет“. Интересно, фотографиите се направени во нејзниот дом, како што нагласи оваа дваесет и петгодишна убавица во описот на објавата.


Моментално една од најплатените манекенки на денешницата позирала во атрактивна долна облека и костим за капење и не се двоумела да ги покаже на најдобар начин.


Значајна улога имала имала и природна светлина во домот, но и нејзините манекенски способности правилно да го рекламира неодоливиот комплетот на позната модна марка од зелена тантела, виолетовиот градник, бикини и сето тоа во домашен амбиент.

Видео на денот