20 C
Скопје

ФОТО | Ги изненади сите со промената: Кејт Бекинсејл сподели фотографија од новиот имиџ

Актерката ги изненади фановите со оваа промена….

Кејт Бекинсејл (47) ги изненади следбениците на Инстаграм со фотографијата каде таа има руса коса. Со оглед дека долги години нејзината коса е кафена, оваа промена не можеше да пројде незабележано.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)


Причината за драстичната промена е улогата во серијата „Guilty Party“. Кејт ќе ја игра главната улога, која првично требаше да и припадне на Исли Фишер, но актерката поради здравствени причини мораше да се откаже.

На младешкиот и кул изглед на Кејт Бекинсејл веќе сите навикнаа, но промената на косата сите добро ја забележаа, при што на некои им се допадна фалејќи ја во коментарите, додека на другите не, па и порачаа да си го врати стариот имиџ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Beckinsale (@katebeckinsale)

Поврзани вести

ВИДЕО: Кортни Кокс ја исфрлила водителката од дома бидејќи била лоша цимерка

Слободен печат

ФОТО | Јелена Карлеуша ги замолчи оние кои не веруваат дека се вакцинирала: Јецо, те почитувам, но иглата никаде не ја гледам – Затоа што си слепа!

Слободен печат

Кралицата Елизабета никогаш не открива што сака најмногу да јаде: Има една многу добра причина за тоа!

Слободен печат

ВИДЕО | Новиот хит на „Coldplay“ прв го слушна астронаутот Томас Пескет: Концерт за една личност

Милена Ри

ФОТО | Верна на својот стил: Брижит Макрон во палто кое одлично им прилега на русокосите!

Слободен печат

Што да гледате на „Netflix“ и „HBO“ овој викенд?

Слободен Печат

Остави Коментар