Фановите побудалеа по нејзиното тело: Ким Кардашијан во секси пози во кревет (ФОТО) - Слободен печат

Фановите побудалеа по нејзиното тело: Ким Кардашијан во секси пози во кревет (ФОТО)

Фановите и порачаа дека нејзиниот сопруг Кани Вест е вистински среќник.

Ким Кардашијан (38) важи за вистинска секс бомба години наназад, а во четвртата деценија таа има облини за посакување, покажа уште еднаш.

профимедиа

Таа позираше во провокативно издание на креветот, при што до израз дојдоа нејзините нозе.

За само 12 часа фотките имаа повеќе од 1,5 милиони лајкови, а фановите ја бомбардираа Ким Кардашијан со коментари.

профимедиа

Прочитај повеќе

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Како црногорската принцеза станала кралица на Италија: Љубовниот живот на Јелена Савојска

Слободен печат

Познатиот рапер Слаткар со шокантна изјава: Погледнете што НЕМА да прави кога ќе се роди неговиот наследник! (ВИДЕО)

Слободен печат

Годините ја стигнуваат Мадона – Турнејата прекината неколку пати, а третманите за закрепнување се екстремни (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Слободен печат

Остави Коментар

11 − 3 =

Прочитај повеќе

Врската или бракот ви се пред крај? 4 сигурни знаци дека нешто не е во ред!

Слободен печат

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Слободен печат

Ова е кутрето со најслатките очи на светот! (ФОТО)

Слободен печат

Денес е една од најбараните светски манекенки, а пред 10 години се мачела со алкохолот (ФОТО)

Слободен печат

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Слободен печат