Елена Ристеска важи за секс-симбол, но погледнете какви другарки има (ФОТО) - Слободен печат

Елена Ристеска важи за секс-симбол, но погледнете какви другарки има (ФОТО)

Познатата пејачка Елена Ристеска важи за една од нашите најубави пејачки на естрадата. И тоа е факт, веруваме дека и вие се согласувате дека Ристеска ја заслужува таа титула.

Но, сигурно повеќето од вас би сакале да ги видат и другарките на Елена. Тие се згодни, атрактивни и речиси се во постојано друштво на пејачката.

Елена честопати знае да објави заедничка фотографија со нив, а тоа го стори и со нејзината последна објава на која позира со згодните другарки.

Погледнете:

Прочитај повеќе

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Слободен печат

Славната манекенка Карли Клос трпела тортура од семејството на милијардерот поради верата!

Слободен печат

Тајната за прекрасната коса на Џенифер Анистон е во шампон за коњи! (ФОТО)

Слободен печат

Му го скршила срцето, а не стигнал да ја испрати на вечното почивалиште: Тома ѝ испратил букет бели рози и ја напишал најтажната песна! (ВИДЕО)

Слободен печат

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Слободен печат

Ана Николиќ отпатува во Мароко да сними спот, но не ги заборави обожавателите! Им испрати жешка фотка! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

18 − five =

Прочитај повеќе

Прва фотографија по породувањето: Српската пејачка Сека Алексиќ не ја симнува насмевката од лицето, а погледнете што напиша за малиот Јован! (ФОТО)

Слободен печат

Не сте виделе ваква баба: Има 63 години, а изгледа како да има 23! (ФОТО)

Слободен печат

Девет работи кои ќе ви се случат доколку се впуштите во врска со најдобриот пријател!

Слободен печат

Кој би рекол: Познатиот актер ги допирал, ги гризел…. (ФОТО)

Слободен печат

Марија Шерифовиќ ја преработи една од најубавите песни на Оливер Драгоевиќ (ВИДЕО)

Слободен печат

Дознајте кој хороскопски знак е вашата сродна душа!

Слободен печат