Tag : другарки

Еспресо Шоу биз

Елена Ристеска важи за секс-симбол, но погледнете какви другарки има (ФОТО)

Слободен печат
Познатата пејачка Елена Ристеска важи за една од нашите најубави пејачки на естрадата. И тоа е факт, веруваме дека и вие се согласувате дека Ристеска...
Вести Свет

СЕЛФИ СО СТРАШНИ ПОСЛЕДИЦИ: Пукала во другарката, ѝ го разнела половина лице!

Слободен печат
Сакале да се фотографираат со оружје, но не предвиделе дека може да има страшни последици...
Магазин Филм и ТВ

Овие 4 серии МОРАТЕ да ги изгледате со најдобрата пријателка

Слободен печат
Денеска дури и големите актерски имиња попрво се појавуваат на телевизиските екрани, наместо на филмското платно...