Едноставна и неодолива: Меланија во фустан погоден за секоја прилика! (ФОТО)

Првата дама на Америка докажува дека само жената од стил може да остава без здив дури и во едноставно издание.

Меланија Трамп (49) ги угости членовите на непрофитната организација „Truth Initiative“ во едноставно и практично парче облека кое ќе го посака секоја жена.

Имено, првата дама на Америка во Сината соба од Белата куќа се појави во темносив фустан без ракави со должина под колена.

профимедиа

Стајлингот го заокружи со високи потпетици со змиска кожа.

Поради својата сестраност, практичност и неодолива едноставност, овој обичен фустан лесно го победува дури и гламурот.

Прочитајте и...  Анџелина Џоли во фустанот кој е хит летово и секоја жена ја прави да изгледа како божица! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат