1 C
Скопје

ЕДЕН МЕСЕЦ ПО РАЗВОДОТ: Славниот актер не ја крие врската со 27 години помладата колешка (ФОТО)

Актерот Рон Перлман, доколку судиме според папаразо фотките, ужива во љубовта со 27 години помладата колешка Алисон Дунбар. Имено, тие двајца во последните денови престојуваат во Мексико.

Да се потсетиме, Рон и Алисон врската ја започнаа додека тој беше во брак со дизајнерката на накит Опал Стоун со која има две деца.

Помладата колешка беше причината за неговиот развод, иако со Опал беше 38 години во брак, а службено се разведоа минатиот месец.

Рон е најпознат по улогата во филмот „Hellboy“, но и по некогаш најпопуларната серија „Синови на анархијата“.

View this post on Instagram

Do you know how to Mexication?

A post shared by Allisondunbar (@allisondunbar) on

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар