Цеца Ражнатовиќ во бикини ужива покрај ќерката Анастасија! (ФОТО)

цеца
ФОТО: Профимедиа

Светлана Ражнатовиќ одлучи времето во самоизолација да го помине со ќерката Анастасија, па заедно уживаат додека се сончаат покрај базен.

Така на друштвените мрежи се појави и фотографијата на која се гледа како двете заедно уживаат во топлото време.

Во оваа прилика фолк дивата ја покажа својата одлична фигура. Пејачката се сонча во црвено бикини, а нејзината вита фигура дојде во прв план, па собра многу позитивни коментари за нејзината негувана и затегната кожа:

Видео на денот