БУРНА БИОГРАФИЈА: Го изневери кошаркарот СО ПОЗНАТ РАПЕР, а Ким ѝ е добра другарка (ФОТО)

Другарката на Ким Кардашијан не е многу популарна, но има публика која ја обожава поради нејзината скандалозност и контроверзност, но и поради бујното деколте.

Ларса Пипен има 45 години, а позната е по нејзиниот брак со НБА-ѕвездата Скоти Пипен, со кого има четири деца. Нивниот брак пропадна поради наводите за нејзиното неверство. Кратко време беше и фотомодел и се занимаваше со манекенство.

View this post on Instagram

Girls night out. Outfit: @prettylittlething

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Таа е блиска другарка на Ким Кардашијан, а води и сопствено списание за убавина и стил.

Разводот на Скоти и Ларса заврши официјално во 2018, а бракоразводната парница започна во 2016, кога и се откри дека го изневерила со раперот Фјучер. Таа го врати моминското презиме Јунан, но во јавноста и понатаму го користи Пипен.

View this post on Instagram

College educated

A post shared by Larsa Pippen (@larsapippen) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат