Брендон и Бренда 19 години по завршувањето на „Беверли Хилс“ повторно заедно (ФОТО)

Поминаа 19 години од завршувањето на серијата „Беверли Хилс“ која беше исклучително популарна во 90-тите години од минатиот век, а на голема врата се најавува кам бек со нови епизоди од оваа мега-популарна серија.

Додека го очекуваме продолжението на оваа серија, Шенон Доерти објави заедничка фотографија со нејзиниот колега Џејсон Пристли, кои во серијата беа брат и сестра или Бренда и Брендон Волш.

 

View this post on Instagram

 

And just like that, the twins are back.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

„И само така – близнаците се вратија“, напишала Шенон и објавила фотографија.

Во најавените продолженија, освен нив ќе биде и останатата стара екипа, Џени Гарт, Јан Зеринг, Тори Спелинг, Брајан Остин Грин и Габриел Кертрис, но без Лук Пери, кој во март оваа година почина од последици од мозочен удар.

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар