БАРА ЛИ ГРУЕВСКИ СТАН ВО БУДИМПЕШТА? Фотографиран пред агенција за недвижности – Слободен печат
ВестиМакедонија

БАРА ЛИ ГРУЕВСКИ СТАН ВО БУДИМПЕШТА? Фотографиран пред агенција за недвижности

Поранешниот македонски премиер Никола Груевски се шеташе низ Будимпешта во понеделникот, на последниот ден од Велигден.

На Твитер осамнаа две нови фотографии од поранешниот премиер во бегство, Никола Груевски.

„Поранешниот македонски премиер Никола Груевски се шеташе низ Будимпешта во понеделникот, на последниот ден од Велигден. Тој гледаше реклами во една агенција за недвижности“, пишува твитер-корисникот кој ги објави фотографиите.

Според неговиот опис, автор на фотографиите е Душица Томовиќ од „Балкан инсајт“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close