4 C
Скопје

Анџелина Џоли ПРОГОВОРИ ЗА РАЗВОДОТ со Бред Пит: „Се чувствував како нешто мало и безначајно“

Некогаш најубавата актерка на светот Анџелина Џоли за првпат отворено проговори за разводот со Бред Пит и за американскиот магазин наведе дека се чувствувала безначајно и како нешто мало и ситно.

„Како врската со Бред се приближуваше до крајот, така јас се чувствував се понезначајно и поосамено. Иако сум ѕвезда цел живот, бев ништо, чиста нула. Беше трауматично“, изјави Анџелина.

профимедиа

Како што дополнително објасни, актерката се чувствувала длабоко повредена и депресивна.
„Беше интересно да се помине низ едно такво чувство, сега сум над тоа. Но тогаш, бев помала од зрно грашок. Бев сосема неважна“, повтори таа за „Мадам фигаро“.

Поврзани вести

ФОТО | Кое е новото момче на Цеца: Син на поранешен спортист и политичар, угостител и татко на малолетна ќерка

Слободен печат

Новогодишни бастунчиња

Слободен печат

ВИДЕО | Синот на познатиот политичар објави емотивно видео: Амди Бајрам плаче додека му пее Шериф Коњевиќ!

Слободен печат

ВИДЕО+ФОТО | 48 часа предходно сам на себе си ставал витамински инекции: Познатиот пејач почина од Ковид – 19!

Слободен печат

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Остави Коментар