Ана Николиќ во пешкир покажа како всушност изгледа (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ана Николиќ во пешкир покажа како всушност изгледа (ФОТО)

Пејачката полека но сигурно се враќа во својата стара форма.

Во текот на еден третман Ана Николиќ во пешкир позираше и ја покажа се подобрата фигура, на која очигледо е многу горда.

Фановите се воодушевени со оваа фотографија на која пејачката е без грам шминка.

Пејачката полека но сигурно се враќа во својата стара форма.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close