18.8 C
Скопје

Tag : всушност

Магазин Магазин слајдер Семејство

Работи кои ги занемаруваме, а всушност треба често да ги чистиме

Слободен печат
Честопати ги занемаруваме, а на нив треба редовно да им се обрнува внимание. Бацилите се појавуваат на места кои често забораваме да ги исчистиме. Но,...
Жена Живот Магазин Магазин слајдер

Мислела дека ја болат бубрезите, а таа всушност се пораѓала

Слободен печат
Лизи Квах, 23-годишна инструкторка по танц од САД, на социјалните мрежи ја сподели својата неверојатна животна приказна. Лизи имала страшни болки во пределот на половината,...
Забава Магазин Магазин слајдер

Мислеле дека група момчиња ќе им го ограбат домот, но тие всушност им го спасија животот (ВИДЕО)

Слободен печат
Младиот брачен пар Миранда (22) и Брендон (23) Тејлор од Флорида, за малку не повикале полиција поради една група од момчиња која правела нешто чудно...
Еспресо Секс

Доста со лагите! Колку всушност треба да трае „секс акцијата“?

Слободен печат
Кога луѓето зборуваат за сексот, често се фалат дека трае цела ноќ или барем со часови. Но, колку навистина би требало да трае? Истражувањата покажуваат...
Еспресо Шоу биз

Ана Николиќ во пешкир покажа како всушност изгледа (ФОТО)

Слободен печат
Во текот на еден третман Ана Николиќ во пешкир позираше и ја покажа се подобрата фигура, на која очигледо е многу горда. Фановите се воодушевени...