Актерката на која операциите и ја уништија кариерата: Мег Рајан наполни 58 години (ФОТО)

– Би било сјајно кога луѓето би сфатиле дека ѕвездите се само луѓе со сите свои слабости и недостатоци, а не безгрешни идоли, изјави во една прилика актерката Мег Рајан, со вистинското име Маргарет Мари Емили Ана Хира.

View this post on Instagram

One last summer dress @pamellaroland

A post shared by Meg Ryan (@megryan) on

Светот го освои со своите искрени насмевки и харизмата, а поради својот невин изглед, Американците и дале прекар американско колаче.

View this post on Instagram

Friday’s coming…

A post shared by Meg Ryan (@megryan) on

Благодарение на улогите во бројните холивудски блокбастери беше на врвот на славата, а вчера го прослави 58-от роденден.

Иако е во шестата деценија, таа своите години вешто ги крие. Вбризгува инекции од колаген во усните, а својата опседнатост со изгледот ја префрли и на телото па во еден период започна нагло да слабее.

View this post on Instagram

Billy Crystal, Friars Club Icon! Such a fun night!

A post shared by Meg Ryan (@megryan) on

Поради бројните пластични операции, меѓу кои особено се истакнуваат силиконите на образите, некогаш перспективната холивудска актерка загуби добар дел од својата публика.

Рајан на лицето нема ниту една единствена брчка, усните и се толку напумпани па изгледа како Џокер кога ќе се насмее.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат