4 најпопуларни видови на сандали за ова лето (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

4 најпопуларни видови на сандали за ова лето (ФОТО)

Не знаете кои сандали да ги носите ова лето? Без грижа, нема потреба да ги купувате сите видови, доволни ви се само овие 4.

Според модените трендови кои ги налага модниот свет и трендсетерките ги идентификувавме четирите видови на сандали кои се најпопуларни и најрелевантни за ова лето, вклувајќи еден луксузен пар, еден практичен, еден фенси и еден класичен пар на сандали.

Овие четири видови на сандали се задолжителен моден тренд за ова лето, погледнете ја листата…

Спортски (velcro) сандали

Сандали со ременчиња

View this post on Instagram

Casual vibes today : Denim Jeans & a printed blouse

A post shared by Eniswardrobe (@eniswardrobe) on

Кожни папучи

Апостолки

View this post on Instagram

May (last week) 🌞

A post shared by Monikh Dale (@monikh) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close