Зачинете го сексот – Трикови со кои ќе го полудите партнерот – Слободен печат
ЕспресоСекс

Зачинете го сексот – Трикови со кои ќе го полудите партнерот

Неколку мали трикови со кои ќе го зачините сексот, ќе го усреќите и полудите вашиот партнер, погледнете кои се тие трикови.

Сакате да го зачините вашиот сексуален живот? Тогаш следете ги следните наши совети кои ќе ви помогнат вашиот партнер потполно да полуде по вас. Еве со што секој маж би се воодушевил од вас.

1. Секој маж сака изненадувања. Отворете му ја вратата, но во секси долна облека.

2. Не му зборувајте ништо кога ќе влезе во станот. Само бакнете го, соблечете му ги пантолоните и изненадете го со орален секс, веднаш, во ходникот, без многу филозофија. Од среќа ќе не може да си дојде при себе.

3. Мажите сакаат да ги гледаат жените кога се самозадоволуваат. Кажете му дека не смее да ве допира, дека може само да гледа.

4. Бакнувајте му го стомакот, но во никој случај не му го допирајте пенисот. Правете така сè додека не може да издржи.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close