Убедливо најсексипилната кралица: Летиција од Шпанија прошета во две експлозивни комбинации (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоМода

Убедливо најсексипилната кралица: Летиција од Шпанија прошета во две експлозивни комбинации (ФОТО)

Некои сметаат дека ниту Меган Маркл како најмлада од светските членки на кралските семејства не може да и парира на оваа убавица.

Не е едноставна задачата да се испочитуваат кралските протоколи кога станува збор за облекувањето, а сепак да се остане доследен на женствениот стил, па уште и да изгледате неверојатно елегантно.

Но тоа досега одлично и успева на кралицата Летиција од Шпанија. Некои сметаат дека ниту Меган Маркл како најмлада од светските членки на кралските семејства не може да и парира на оваа убавица.

Погледнете ги двете експлозивни комбинации во кои таа прошета…

профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа
профимедиа

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close