Трикови кои ќе ви помогнат лесно да се спакувате (ВИДЕО) - Слободен печат

Трикови кои ќе ви помогнат лесно да се спакувате (ВИДЕО)

Летото е најдоброто време за патување? Се подготвувате за вашиот одмор?

Ви нудиме одлични трикови кои ќе ви помогнат подобро да се спакувате, да заштедите простор во вашиот куфер со цел тој да ви собере повеќе работи и неколку трикови како да ја спакувате вашата храна за подолги патувања.

Видеото нуди повеќе совети и трикови кои навистина ќе ви се најдат доколку се подготвувате за патување.

Погледнете ги триковите кои ги изготви YouTube каналот на Crafty Panda, среќен пат!

Прочитај повеќе

Микро чантичките се вратија на голема врата

Слободен печат

Дневен хороскоп за ден 19.01.2020: Овните ќе имаат поволен ден во љубовта и можна е веридба, а Бикот го гони вината.

Слободен Печат

Штулиќ: Во животот сакав само фудбал и свирење, но подобро да играв бадминтон

Слободен Печат

Хари и Меган ги изгубија кралските титули

Слободен Печат

Со женска рака: Поезија од Долорес Атанасова – Лори

Слободен печат

10 модни лекции што мора да ги знаете пред да наполните 30 години

Слободен печат

Остави Коментар

15 + three =

Прочитај повеќе

Наши миленици: Буцко, синот на господин Живко

Слободен печат

Со години јадела само ориз за да се грижи за својот болен брат, но лекарите не успеале да ја спасат (ВИДЕО)

Слободен печат

Циметот во функција на слабеењето: Кога и колку да конзумираме

Слободен печат

Здрав и неодолив: Чоколаден чиа пудинг (рецепт)

Слободен печат

Зона Замфирова навистина постоела: Приказната за Евросима Кијаметовиќ (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Најголемите диктатори, освојувале земји во кои самите биле странци

Слободен печат