ТРАНСФОРМАЦИЈА: Маја Оџаклиевска повеќе НЕ ИЗГЛЕДА КАКО ПРЕТХОДНО, коментарите не престануваат (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

ТРАНСФОРМАЦИЈА: Маја Оџаклиевска повеќе НЕ ИЗГЛЕДА КАКО ПРЕТХОДНО, коментарите не престануваат (ФОТО)

Факт е дека нејзиниот физички изглед доста се поменил, па така Маја изгледаше речиси непрепознатливо.

Пејачката Маја Оџаклиевска неодамна се појави во емисијата „Ексклузив“ на „Првата српска телевизија“, а гледачите биле маѓепсани од нејзината трансформација.

Имено, Маја некогаш буквално владееше на јавната сцена, а во последните петнаесет години се одлучи целосно да се повлече од јавноста, па сега ја гледаме само како гостинка во некои ТВ емисии.

Иако ги собра сите симпатии на јавноста со својата посветеност на аутистичниот внук и подготвеноста за неговата состојба да говори јавно, факт е дека нејзиниот физички изглед доста се променил, па така Маја изгледаше речиси непрепознатливо.

принтскрин

Сепак, иако гледачите на оваа телевизија едвај ја препознаа, тие на социјалните мрежи наведоа дека новата фризура и стои одлично, и дека изгледа како вистинска дама.

принтскрин

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close