Том Круз посака да ја види ќеркичката Сури (ФОТО)

Актерот Том Круз (57) со години нема никаков контакт со својата ќеркичка Сури (13), која ја доби во брак со актерката Кејти Холмс (40). Од девојчето го одалечи скиентолошката црква бидејќи наводно таа претставувала потенцијален извор на проблеми.

Со години американските медиуми пишуваа како поранешната сопруга на Том Круз е противничка на неговата црква. Откако наводно пет години не бил во контакт со Сури, Круз, како што пренесува „In Touch“, повторно се одлучил да изгради однос.

профимедиа

– Том по подолго време видел фотографија од Сури и забележал дека таа полека расте во негово отсуство и тоа пресудило. Ако некогаш се одлучи да ја напушти скиентологијата, тоа ќе биде само поради неговата ќерка. Бидејќи Сури нема фигура на татко во својот живот, ова би била идеална прилика да се смират додека се уште не е предоцна, но скиентолошката црква е запознаена со најмрачните тајни на Том Круз, па доколку се одлучи да ја напушти, тие тајни најверојатно ќе бидат обелоденети, изјави извор близок на семејството за „In Touch“.

Денес Сури има полни 13 години, а фановите социјалние мрежи ги натрупаа со фотографии и коментари. Пораснала, како што велат, во вистинска убавица.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат