8 C
Скопје

Tag : заљубен

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Том Круз 14 години по разводот со Кејти Холмс конечно повторно заљубен? Еве која е жената која успеа да го освои!

Слободен печат
Странските медиуми пренесуваат дека Том Круз е во врска со 20 години помладата актерка Хајли Атвел, со која глуми во најновото продолжение на „Невозможна мисија“...
Магазин Магазин слајдер Сцена

„Заљубен до уши“ – Кијану Ривс решил да ја запроси жената која на многумина не им се допаѓа

Слободен печат
Познатиот актер Кијану Ривс е среќен во неговата љубовна врска со својата девојка Александра Грант. Откако се одважи за неочекувана промена на имиџот, Кијану одлучил...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Поранешниот сопруг на Џеј Ло повторно заљубен: Ова е новата партнерка на Марк Ентони!

Слободен печат
Веста дека американскиот пејач влегол во врска со ријалити ѕвездата одекна во светот… Пејачот Марк Ентони (52) и поранешен сопруг на Џенифер Лопез повторно е...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Покрај неа ги победи пороците и се откажа од алкохолот: Бен Афлек ужива со младата актерка! (ФОТО)

Слободен печат
Актерот буквално се препороди покрај младата убавица… Бен Афлек (47) е во љубов со актерката Ана де Армас (32). Изгледа дека љубовта ги победила сите...
Еспресо Жена Магазин Секс

ЖЕНИ, ОСВЕСТЕТЕ СЕ: Ова се сигурни знаци дека вашиот партнер НЕ Е ЗАЉУБЕН повеќе во вас!

Слободен печат
Иако можеби ќе ви каже дека ве сака кога вие ќе му го кажете истото, тоа за жал не значи и дека така мисли и...