14 C
Скопје

Tag : воопшто

Магазин Магазин слајдер Сцена

Принцот Хари за првпат по интервјуто разговарал со неговиот брат и татко: Разговорите воопшто не биле продуктивни

Слободен печат
Со неговата баба, кралицата Елизабета, до неодамна омилениот внук се уште не се слушнал… Принцот Хари, војводата од Сасекс за првпат разговарал со својот татко,...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сите се прашуваат дали тој воопшто постои – Доли Партон е во брак 54 години, а никогаш досега не го покажала својот сопруг

Слободен печат
Кантри пејачката ги откри своите причини зошто го чува својот сопруг далеку од очите на јавноста… Американската кантри пејачка Доли Партон (74) е во 54-годишен...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Сопругата на Вил Смит: Во карантин сфатив дека воопшто не го познавам (ВИДЕО)

Слободен печат
Иако се во брак повеќе од 20 години, сопругата на Вил Смит, Џејда Пинкет Смит призна дека дури сега се запознаваат. Џејда призна дека поради...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Овие девојки воопшто не личат на своите познати мајки: Грешка во генетскиот код! (ФОТО)

Слободен печат
Кога станува збор за генетската лотарија, никогаш не знаете што ќе добиете… Можеби ќе бидете копија на вашата мајка, а можеби повеќе ќе личите на...
Еспресо Жена Магазин Храна

Колач со два вида на овошје: Лесен и воопшто не е скап (РЕЦЕПТ)

Слободен печат
Денес ви нудиме предлог за овој мек колач, кој содржи два вида на овошје. За рецептот потребно ви е: 100 грама гриз 150 грама брашно...