12.8 C
Скопје

Tag : вага

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Парите се „лепат“ за овие хороскопски знаци

Слободен печат
Астролозите велат дека ако сте родени во некој од овие знаци, вие сте вистински среќник. За вас, парите сами се лепат и има големи шанси...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 2 мај: Дозволете им на другите да ви помогнат и да ви дадат добар совет

Слободен печат
Овен Изгледате вознемирено и со многу барања. Контролирајте ја импулсивната страна на вашата природа, пред да повредите нечии чувства. Се грижите да оставите одличен впечаток...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци на кои февруари им носи најубави изненадувања

Слободен печат
Некому му се насмевнува средба каква што сонувале, накои ќе заработат пари на кои не се надевале – ви ги претставуваме трите знака кои во...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Лавовите викаат, а Девиците го задржуваат бесот во себе: Како реагирате според вашиот хороскопски знак кога сте лути?

Слободен печат
Дури и ако се сметате себеси за опуштена или мирна личност, секогаш има нешто што може да ве налути. Што предизвикува бурна реакција кај вас...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Приземни и емоционално интелигентни: Хороскопски знаци кои даваат најдобри совети!

Слободен печат
Ви се случило ли некогаш да не знаете каква одлука да донесете? По многубројните неуспешни обиди самите да одлучите што е најдобро за вас, веројатно...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овој хороскопски знак има најсилна интуиција

Слободен печат
Вагата е е во состојба да ве прочита „како отворена книга“, а притоа да не бидете свесни за тоа. Исклучително правичниот знак има уште една...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Најпривлечните знаци на Зодијакот: Мистериозната Скорпија е прва на листата…

Слободен печат
Без сомнение може да се каже дека секоја личност е убава на свој начин. Сепак, според хороскопот, некои знаци се малку попривлечни од другите, но...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Овие 3 хороскопски знаци во следните 5 дена ќе доживеат комплетна промена во нивните животи

Слободен Печат
Конечно судбината ќе одигра важна улога во животите на овие три хороскопски знаци, барем така велат ѕвездите. Од денес 6 до 10 октомври три хороскопски...