Tag : вага

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 1 април: Раковите ги очекува љубовна авантура, Јарците ќе имаат проблеми со работата

Слободен печат
ОВЕН Загрижени сте за вашата работа. Околностите во кои се наоѓате, тргнале во неочекуван правец. Уживате во новите случувања со личноста која ја сакате. Овој...
Забава Магазин

Не сакаат никој да ги сожалува, туку да им се воодушевуваат: Психолошки профил на хороскопски знаци – ВАГА

Слободен печат
Припадниците на овој знак се друштвени и ведри. Држат до својот изглед, однесување и убави манири. Им значи да живеат во убаво и хармонично опкружување....
Забава Магазин

Дневен хороскоп за 2 март: Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат
ОВЕН Ве чека генерално стабилна ситуација на ова поле. Знаете добро на што сте. Емотивно сте незадоволни во овој период, и не ви е лесно...
Жена Магазин

Кое е најдоброто време да се јаде, да се вежба или да се прекрши диетата

Слободен печат
Покрај сите обврски кои ги имаме во текот на денот, вистинско чудо е да најдеме време да се наспиеме, здраво да се храниме и да...
Магазин

Хороскоп за 11 февруари 2020: Пред Стрелците е одличен ден за љубов, Скорпиите ќе се разочараат на работа

Слободен Печат
ОВЕН Во некои работи дефинитивно претерувате и треба да размислите колку воопшто тоа ќе ви користи. Не ги присилувајте другите да прават работи на вашиот...
Забава Магазин

Три најсилни жени меѓу хороскопските знаци кои никогаш не се предаваат

Слободен печат
Се прашувате кои се трите хороскопски знаци кои се надарени со голема сила и издржливост? Вага Да почнеме со неа, Вагата. Жената Вага насекаде го...
Еспресо Хороскоп

Дневен хороскоп 28.12.2019: Погледнете што велат ѕвездите за вас!

Слободен печат
Овен Денешниот ден е клучен за вашата иднина. Потрудете се да испланирате добро што сакате. Денеска ќе одлучите дека е време да и дадете шанса...
Еспресо Хороскоп

Два хороскопски знака кои ќе бидат најсреќни во најлудата ноќ

Слободен печат
Водолија Иако не им беше лесно во претходниот период, Водолиите сепак ќе успеат убаво да си поминат во текот на новогодишната ноќ. Аспектите на небото...
Еспресо Хороскоп

Овие хороскопски знаци најмногу изневеруваат!

Слободен печат
Некои луѓе сакаат се стабилни моногамни врски, додека други сакаат да „шараат“, а овие три хороскопски знаци се сметаат за најопасни неверници. Овен Со овенот...
Еспресо Хороскоп

Ова е знак со најсилна интуиција: Toa што тие го гледаат малкумина се во состојба да го забележат

Слободен печат
Вагата е е во состојба да ве прочита „како отворена книга, а притоа да не бидете свесни за тоа. Исклучително правичниот знак има уште една...