• уживајте

Напиток за слабеење со кој Русинките ја одржуваат витката линија: Помешајте ги овие две состојки и уживајте во резултатите!

Само помешајте ги овие две состојки и напитокот е подготвен… Русинките се познати по витката линија, а сега тие открија и како им успева тоа. Речиси секоја жена во Русија која се грижи за својата линија, секое утро го започнува со овој напиток од само 2 состојки. За подготовка ви е потребно: – Кефир – …

Напиток за слабеење со кој Русинките ја одржуваат витката линија: Помешајте ги овие две состојки и уживајте во резултатите! Read More »