Tag : судска медицина

Хроника

Во сообраќајка загина маж

Синоќа во полиција околу 22.50 часот е пријавено дека на раскрсницата со локалниот пат Богданци – Стојаково, се случила сообраќајна незгода помеѓу моторцикл „баотиан 125“...