2 C
Скопје

Tag : стопете

Жена Здравје Магазин Магазин слајдер

ВИДЕО | Вратете го телото во форма по богатата празнична трпеза: Нема повеќе изговори, стопете ги мастите со овие 20 кардио вежби

Слободен печат
Прзничните трпези беа преполни со масна храна која пак содржи многу калории, а бидејќи се собраа повеќе празници наеднаш, вашето тело сигурно акумулирало вишок масти....
Здравје Магазин

Направете ја оваа мешавина и за 10 дена стопете 7 сантиметри од половината!

Слободен печат
За само десетина дена можно е да изгубите дури седум сантиметри во половината! Потребно е само редовно да го консумирајте овој напиток! За овој напиток...
Еспресо Убавина

Задржете ја оваа смеса во устата само една минута и стопете го забниот каменец

Слободен печат
Зарем не е подобро да користите природни супстанци кои не можат да ви наштетат, а покрај тоа се полесно достапни и поефикасни од класичните. Сите...