Tag : степале

Хроника

Се истепале двајца кавадарчани

МИА Агенција
Двајца кавадарчани се уапсени откако се истепале извести кавадаречката полиција. – Рано утрово во 2.30 часот пред угостителски објект на плоштад „Маршал Тито” во Кавадарци,...