20 C
Скопје

Tag : сруши

Еспресо Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Били Ајлиш со само една фотографија го „сруши“ интернетот

Слободен печат
Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновото издание од магазинот „Vogue“ за британскиот пазар. Фотографијата која ја објави таа на Инстаграм буквално го...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Марјана Станојковска со заводливиот стајлинг собра 3.000 лајкови на Инстаграм

Васко Спасоски
Познатата манекенката и водителка, Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил постојано споделува фотографии од нејзиниот секојдневен стајлинг.   View this post on Instagram   A...
Жена Магазин Магазин слајдер Сцена

Кралицата Летиција го сруши митот за облекување на познатите: Ефектна и елегантна комбинација која е штета да ја облечете само еднаш! (ФОТО)

Слободен печат
Во Шпанија пред неколку дена се прославуваше Националниот ден. На овој државен празник Шпанците го обележуваат првото доаѓање на Кристофер Колумбо во Америка. По тој...
Еспресо Шоу биз

КОЛКУ ДОБРО ИЗГЛЕДА! Позната е по разголените изданија, но сега направи нешто поинакво и повторно го СРУШИ ИНСТАГРАМ! (ФОТО)

Слободен печат
Емили Ратајковски е позната по разголените фотографии на кои со задоволство ги покажува своите облини, но овој пат објави нешто поинакво и повторно направи бум....
Вести Свет

Авионот на Путин почнал неконтролирано да се тресе, a пистата не се гледала: Пилотот за најлошиот лет во животот (ВИДЕО)

Слободен печат
Владимир Федорушкин, истакнат пилот и некогашен командант на рускиот претседателски авион, откри дека неговиот копилот и тој во една прилика доживеале вистинска драма за време...
Вести Свет

Трагедија во Полска: Пилот изгуби контрола над авионот и се сруши во река (ВИДЕО)

Слободен печат
Германски пилот акробат се сруши во реката Висла во Полска за време на изведување на акробатски лет, јавува Телеграф.рс. Неговиот авион одеднаш изгуби контрола, пилотот...
Еспресо Шоу биз

Младата актерка се сруши во Кан: Падна во несвест поради претесниот Прада фустан (фото)

Актерката не ни можеше да замисли дека ќе и се случи оваа непријатност во Кан. Младата актерка Ели Фенинг (21) се онесвести на вечерата по...