Tag : службеничка

Ви Препорачуваме Жена Магазин

Државна службеничка се сликала за „Плејбој“ и останала без работа! (ФОТО)

Слободен Печат
Руската државна службеничка по име Ана Ануфриева, ова лето доби отказ откако се пријавила на изборот за „зајачица на годината“ на рускиот Плејбој. Русинката која...