• случи

Што ќе се случи со интервјуто на Меган и Хари доколку состојбата на принцот Филип се влоши? Продуцентите на емисијата не дозволуваат одложување!

Одбивањето на продуцентите да се одложи големото телевизиско интервју на Меган Маркл и принцот Хари кај водителката Опра Винфри би можело да ја активира „дипломатската бомба“ доколку здравјето на принцот Филип се влоши, тврдат изворите. За големото интервју кое бремената војвотка Меган Маркл (39) и принцот Хари (36) го дадоа во телевизиското гостување кај Опра …

Што ќе се случи со интервјуто на Меган и Хари доколку состојбата на принцот Филип се влоши? Продуцентите на емисијата не дозволуваат одложување! Read More »