Tag : скромен

Забава Магазин Магазин слајдер Семејство

Се што е потребно за живот го сместиле во 25 квадрати: Од камп приколка направиле вистински рај за уживање и релаксација! (ВИДЕО)

Слободен печат
Во оваа куќа, буквално секој агол е максимално искористен… Оваа неверојатна куќа на тркала, во која е сместено се што е потребно, е направена во...
Забава Магазин

Скромниот Бред Пит носел ознака со своето име „за секој случај“!

Слободен печат
Актерот Бред Пит (56) е глобално славен и за него имаат слушнато дури и оние кои не гледаат филмови, но и покрај тоа на ручекот...