Tag : скапо

Вести Македонија Слајдер

Кафе во Охрид ќе стане луксуз

Слободен печат
Поради зголемените трошоци за работа на кафулињата, дел од охридските угостители и сопственици на кафулиња најавуваат дека и цените на нивните кафиња и пијалаци ќе...
Еспресо Мода

Нијанси кои асоцираат на успех и моќ: Со овие бои секоја комбинација изгледа скапо! (ФОТО)

Слободен печат
Експертите откриваат кои бои секој аутфит можат да го направат луксузен и поскап. Постојат некои тонови кои сами по себе асоцираат на моќ и луксуз,...
Вести Ви Препорачуваме Свет

ЈА ОДНЕЛ ДЕВОЈКАТА НА РУЧЕК НА ГРЧКИ ОСТРОВ, а кога ја видел СМЕТКАТА заплакал од мака! (ФОТО)

Слободен печат
Едно од првите непишани правила за сите туристи кои ќе се решат да се освежат во таверните или баровите е пред нарачувањето добро да го...