• силвестер сталоне

ФОТО | Силвестер Сталоне се пошегува со неговите ќерки: Сега би сакал да престанат да растат толку високи

Силвестер Сталоне објави фотографија на својот инстаграм-профил на која позира со своите ќерки – Софија, Систин и Скарлет. „Јас сум многу среќен човек, кој има толку прекрасни, сакани деца, кои ми донесоа толку многу радост. Сега би сакал да престанат да растат толку високи“, се пошегува Сталоне.   View this post on Instagram   A …

ФОТО | Силвестер Сталоне се пошегува со неговите ќерки: Сега би сакал да престанат да растат толку високи Read More »