24 C
Скопје

Tag : шокантни

Жена Магазин Магазин слајдер

Најмладите мајки во светот: Нивните приказни се неверојатно трагични и шокантни

Слободен Печат
Фазата на мајчинство обично доаѓа младите девојки влегуваат во доволно зрел период за да донесат сопствени одлуки, кога телото веќе е оформено и органите се...
Еспресо Шоу биз

Станала клон на својот починат брат: Шокантни фотографии од сестрата на Мајкл Џексон (ФОТО)

Слободен печат
Ла Тоја Џексон (63), сестра на починатиот крал на попот Мајкл Џексон по бројните операции стана клон на нејзиниот брат. Ла Тоја беше сликана на...
Еспресо Шоу биз

Шокантни детали: Како Брижит го „украла“ Макрон од својата ќерка

Слободен печат
Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата 24 години постара сопруга Брижит се венчаа во 2007 година и тоа една година по нејзиниот развод од банкарот...
Еспресо Шоу биз

ДЕТЕКТИВИТЕ ОТКРИЈА ШОКАНТНИ ДЕТАЛИ: Еве што е пронајдено во собата на Мајкл Џексон по неговата СМРТ!

Слободен печат
Деталите се изнесени во новиот документарен филм за Мајкл Џексон во кој тројцата детективи го откриваат текот на истрагата која следела по потврдата дека пејачот...