13 C
Скопје

Tag : Семјуел Л. Џексон

Магазин Магазин слајдер Филм и ТВ

Доаѓа новиот трилер „Hitman’s Wife Bodyguard“ со Рајан Рејнолдс, Селма Хајек и Семјуел Л. Џексон

Слободен Печат
Обожавателите на холивудски трилери ќе имаат шанса да уживаат во нов филм со одлична актерска екипа. Имено, вчера излезе официјалниот трејлер за новиот холивудски блокбастер...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Семјуел Л. Џексон го навреди Трамп: Невозможно е тој се*ко да е скриен во подрум!

Васко Спасоски
Американскиот актер и филмски продуцент Семјуел Л. Џексон (71) остро го критикуваше претседателот на САД – Донлад Трамп (73), откако Трамп беше обвинет дека се...