-1 C
Скопје

Tag : саманта

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Кери откри зошто ја нема Саманта во новата сезона на „Сексот и градот“

Слободен печат
Најавата дека серијата „Сексот и градот“ се враќа со уште една сезона предизвика возбуда меѓу обожавателите, но и разочара многумина бидејќи во новите епизоди нема...
Жена Магазин Магазин слајдер

За сите зависници од убавина – пудра Pretty Natural 

Слободен Печат
Лесна, долготрајна формула со хијалуронска киселина и алое вера. Oбезбедува хидратација во рок од 24 часа и создава прекрасен, природeн мат-финиш за совршен тен во текот...
Еспресо Шоу биз

Полусестрата на Меган Маркл ГО РАЗОТКРИ ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА ВОЈВОТКАТА: Во јавноста глуми жртва, приватно НЕ ПРАШУВА ЗА БОЛНИОТ ТАТКО (ВИДЕО)

Слободен печат
Саманта Маркл својата отуѓена полусестра Меган Маркл, која се омажи за принцот Хари, ја осуди откако војвотката се пожали дека луѓето ретко прашуваат дали и...
Вести Свет

СТАНАЛА НАУТРО СО СИЛНИ ГЛАВОБОЛКИ и дознала дека и останале само неколку недели живот (ВИДЕО)

Слободен печат
Жена на 49 годишна возраст едно утро станала со силни главоболки и открила дека за жал и преостанале само неколку недели живот. Саманта Ласт, позната...