Tag : реакцијата

Забава Магазин

Реакцијата на бабата откако ДОБИ ПОДАРОК КОЈ ГО ЧЕКАЛА 20 ГОДИНИ стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат
Видеото од преслатката реакција на бабата која го отвара нејзиниот подарок стана хит на социјалните мрежи. Захриа Лавет Палмер пред неколку дена на Твитер го...
Еспресо Шоу биз

Братот на Вики Миљковиќ ја УДРИ ЛЕПА БРЕНА ПО ГЛАВА! Пејачката шокирана, погледнете и ја реакцијата! (ВИДЕО)

Слободен печат
Пејачката Вики Миљковиќ во луксузниот стан во елитната нова населба Белград на вода, каде неодамна се пресели со семејството, за прв пат во новиот дом...
Забава Магазин

Кучето имаше „проблеми со стомакот“, а рекацијата на мачката е хит! (ВИДЕО)

Слободен печат
На интернет се појави видео на кое главни актери се едно куче кое имало проблеми со стомакот и мачка која не останала имуна на неговите...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

Бред Пит ги запознал децата со новата девојка – Реакцијата на Анџелина е (не)очекувана

Слободен печат
Додека дел од медиумите и понатака шпекулираат дали има вистина во гласините дека актерот се гледа со 26 години помладата колешка, еден дел јавува дека...
Забава Магазин

Трудница глумела дека и пукнал водењакот, реакцијата на нејзиниот сопруг е хит (ВИДЕО)

Слободен печат
На многу мајки им е познато дека идните татковци знаат да бидат поголеми паничари за бременоста на своите жени. Најверојатно, токму тоа и ја натерало...
Забава Магазин

Глумел дека се дави за да ја види реакцијата на своето куче, снимката стана хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат
Снимката од маж кој глуми дека се дави за да ја види реакцијата на својот миленик стана хит на социјалните мрежи каде воодушеви бројни љубители...
Забава Магазин

Погледнете ја реакцијата на бабата која по грешка го изела колачето од канабис на внукот (ВИДЕО)

Слободен печат
Една баба стана интернет ѕвезда благодарение на снимката која веројатно ја снимил нејзиниот внук, и тоа откако таа по грешка го изела неговото колаче од...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

ВЛАТКО СТЕФАНОВСКИ ја отсвири химната на Америка: Реакцијата на патријархот Иринеј на тоа стана ХИТ (ВИДЕО)

Слободен печат
Американската амбасада во Белград, вчера го одбележа Денот на независноста на Соединетите Американски Држави. На оваа манифестација беа присутни многу познати лица. Меѓу нив беше...
Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша дојде во финалето на Ѕвездите на Гранд во предизвикувачки тиркизен фустан кој беше со целосно отворена позадина, па кога таа седеше во жирито,...