дома Тагови распуст

Таг: распуст

Актуелно

Најмалку 126 загинати при талибански напад врз воен комплекс во Авганистан

Најмалку 126 припадници на авганистанските безбедносни сили загинаа денеска при напад на талибанските бунтовници врз воен комплекс во провинцијата Мајдан Вардак во централниот дел...