• раскинување

Конечно ја знаеме вистинската причина за разделбата на Џенифер Лопез и Алек Родригез

Џенифер Лопез наводно ја раскиналa свршувачката со Алекс Родригез поради проблеми со довербата. На почетокот „се шушкаше“ дека неверството на Алекс е причината за раскинување на раскинуваат свршувачката. Сепак, извор изјави за „People“ дека дури и пред тие гласини, Џеј Ло не можела целосно да му верува на Родригез.   View this post on Instagram …

Конечно ја знаеме вистинската причина за разделбата на Џенифер Лопез и Алек Родригез Read More »