21.8 C
Скопје

Tag : проститутка

Магазин Магазин слајдер Слајдер Сцена

„Глупавата грешка“ која популарниот Хју Грант го смести во затвор во 1995 година

Слободен печат
Популарниот холивудски актер Хју Грант во 1995 година направи погрешен потег кој сега го следи низ целата кариера. Во тоа време тој беше во врска...
Забава Магазин

Се фалеше дека знае како да „улови“ старец и да му го испразни новчаникот: Хана ја следат 500.000 Балканци, а нејзиното минато не може да се избрише! (ФОТО)

Васко Спасоски
Регионалната инфлуенсерка Хана Хаџиавдагиќ Табаковиќ денеска е една од најплатените во својата област, а само на социјалните мрежи ја следат повеќе од 500.000 следбеници. На...
Жена Магазин

Од гламурен супермодел до наркозависничка болна од СИДА, траорниот живот на убавицата Џиа Каранџи

Слободен печат
Џиа Марија Каранџи, родена во Филаделфија на 29 јануари, 1960 година, била американска модна ѕвезда во доцните 70-ти и раните 80-ти години.  Била првиот супермодел...
Еспресо Шоу биз

Хју Грант објави фотографија од проститутката со која е фатен на дело! (ФОТО)

Слободен Печат
Актерот Хју Грант бил уапсен во Лос Анџелес за време на секс со проститутка во кола, уште пред 25 години. Тој повторно ја спомна темата,...
Еспресо Шоу биз

Од малолетна проститутка до црвениот тепих во Кан

Слободен печат
Захиа Дехар е најпознатата француска проститутка која во центарот на вниманието на јавноста дојде пред една деценија поради фудбалските репрезентативци, Френк Рибери и Карим Бензема,...