• пристигнува

ВИДЕО | На Нетфликс пристигнува новата серија „Resident Evil“, погледнете го трејлерот

Серијата „Resident Evil“ пристигнува на Нетфликс оваа година во јули. Пред неколку дена е објавена првата најава на серијата и досега е прегледана повеќе од 1,8 милиони пати. „Во мирниот „New Raccoon City“ никогаш немало многу случувања. Легендарната франшиза „Resident Evil“ својата битка за опстанок ќе ја претстави на Нетфликс на 14 јули“, се вели …

ВИДЕО | На Нетфликс пристигнува новата серија „Resident Evil“, погледнете го трејлерот Read More »